ביטניק פועלת ושומרת על הקצב מאז 2015.
שני חברים ואספנים ותיקים בזכות עצמם, גיא גרינברג ואלעד אייזנשטיין, החליטו להגשים יחד חלום ישן: חנות צנועה, באווירה ביתית, עם תקליטים טובים מכל הז’אנרים במחירים הוגנים.
לצד תקליטי יד שנייה, ביטניק החלה להציע גם תקליטים חדשים; חלקם בייבוא מיוחד של אלבומים ולייבלים שלא הגיעו קודם לכן לארץ.

נאמנים לאווירה החברותית ולתפריט המוזיקלי העשיר מיומה הראשון, ביטניק התרחבה במהרה. ב-2017, עברה למשכנה החדש והמרווח ברח’ אברבנאל בפלורנטין. כיום, החנות מארחת הופעות, עורכת ירידי מכירות בלעדיים, כגון יריד ה-“שנקל”, וחוגגת את Record Store Day השנתי עם הנחות מיוחדות ותיקלוטים של מבחר אספנים ודיג’ייז, חברי ולקוחות הביטניק.

בתחילת שנת 2018 השקנו את החנות האינטרנטית שלנו בה תוכלו למצוא מגוון רחב (2000!! והיד עוד נטויה) של תקליטים חדשים, מברשות ניקוי, פטיפונים ומתנות שונות לאוהבי מוזיקה.

אנו שמים דגש על שירות אישי וישיר עם הלקוח, על שליחת חבילות באופן המהיר והיעיל ביותר ושיפור מתמיד של מגוון החנות.

מי אנחנו?

אלעד (הידוע גם כ”רומני”), יליד 82 (ביום שהוא נולד השיר שצעד בראש המצעד האמריקאי היה “Eye Of The Tiger” וזה מידע לא פרקטי), נשוי + 2 וחי בעיר ילדותו נתניה

עובד (לטענתו) 15 שנים בענף המוסיקה, שידר במשך 3 שנים תוכנית רוק קלאסי שבועית ברדיו “קול נתניה 106FM” – “רוקוהוליק”, רוב מאזיניו היו עולים מברה”מ שביקשו לשמוע WHITESNAKE. שומע בעיקר ג’אז ובלוז משנים ספציפיות ורוק על שלל גווניו אבל מעדיף שהוא יבוא מהצד המערבי של האוקיינוס האטלנטי.

גיא (הידוע גם כ”בובה”) יליד 85 ביום שהוא נולד השיר שצעד בראש המצעד האמריקאי היה everybody wants to rule the world, (אז רוצים… גיא יודע שהתפקיד שייך לאשתו). נשוי לאחת ואב לשניים וכולם חיים בכיף בכפר שמואל, צייר בוגר בצלאל, מוסיקאי (לשעבר סולן להקת “בינדר ודנדט” ובעתיד מתכנן לעשות את זה בגדול) ונהג משאית (כן כן, בדיוק כמו אלביס אם אלביס היה יודע לצייר) התחיל לאסוף תקליטים בגיל 15 בעקבות הפאניקה מבאג 2000 שהביא איתו את סוף עידן הדיגיטל. 
שומע בעיקר רוק ומעדיף את שלהי שנות ה60.