ביטניק נפתח במרץ 2015 ע”י שני אספנים ומוכרי תקליטים ותיקים: גיא גרינברג ואלעד איזנשטיין.

הרעיון והחלום של שנינו היה לבנות מקום צנוע באווירה מיוחדת וביתית שיציע תקליטים טובים מכל הז’אנרים במחירים הוגנים ויהווה מקום מפגש לאספני התקליטים. את המקום תיכננו, בנינו ועיצבנו בעצמנו, בנינו סטנדים, תלינו פוסטרים, רקמנו חלום שהתחיל אצלנו ביום הראשון שהידיים שלנו אחזו בתקליט ושמו אותו בעדינות על הפטיפון.

החנות בהתחלה כללה אך ורק תקליטים משומשים ולאט לאט עיבינו את הקטלוג, ביצענו יבוא נרחב של כותרים ולייבלים שלא מגיעים לארץ באופן סדיר ובפברואר 2017 עברנו למשכננו החדש והגדול יותר ברחוב אברבנאל בשכונת פלורנטין.

אלעד (הידוע גם כ”רומני”), יליד 82 (ביום שהוא נולד השיר שצעד בראש המצעד האמריקאי היה “Eye Of The Tiger” וזה מידע לא פרקטי), נשוי +1 וחי בת”א, עובד (לטענתו) 12 שנים בענף המוסיקה, בהן 7 שנים ברשת “צליל” זצ”ל בניהול מספר סניפים ו – 3 שנים בחנות האלמותית “דיסק סנטר”. שידר במשך 3 שנים תוכנית רוק קלאסי שבועית ברדיו “קול נתניה 106FM” – “רוקוהוליק”, רוב מאזיניו היו עולים מברה”מ שביקשו לשמוע WHITESNAKE. שומע בעיקר ג’אז משנים ספציפיות ורוק על שלל גווניו אבל מעדיף שהוא יבוא מהצד המערבי של האוקיינוס האטלנטי.

גיא (הידוע גם כ”בובה”) יליד 85 ביום שהוא נולד השיר שצעד בראש המצעד האמריקאי היה everybody wants to rule the world, (אז רוצים… גיא יודע שהתפקיד שייך לאשתו). נשוי לאחת ואב לשניים וכולם חיים בכיף בכפר שמואל, צייר בוגר בצלאל, מוסיקאי (לשעבר סולן להקת “בינדר ודנדט” ובעתיד מתכנן לעשות את זה בגדול) ונהג משאית (כן כן, בדיוק כמו אלביס אם אלביס היה יודע לצייר) התחיל לאסוף תקליטים בגיל 15 בעקבות הפאניקה מבאג 2000 שהביא איתו את סוף עידן הדיגיטל. 
שומע בעיקר רוק ומעדיף את שלהי שנות ה60.

השותפים שלנו לעשייה:

אייל גולדמן (AKA FUNK SINATRA), מה DJ’s הבולטים בתל אביב וחבר יקר. האיש להתייעץ איתו על Fאנק וגרוב ושתמיד יתן לך עוד נקודת מבט על אלבום שכבר חשבת שאתה יודע עליו הכל. אייל תיקלט בחנות שלנו בשלושה מועדים שונים, תמיד על טהרת הויניל ואך מרק מתקליטים אשר היו על המדף וחיכו להזדמנות להשמיע קול.
כמה פנינים מהרשת:
המיקסטייפ החדש של אייל מלא בפסיכדליה טורקית, גרוב מהסבנטיז וקריצה לבוליווד להאזנה כאן.
לשמוע את התקלוט של אייל באירוע הפתיחה של ביטניק המחודש ליחצו כאן.
ואם גם אתם רוצים לעקוב אחריו או מחפשים DJ לחתונה שלכם היכנסו לעמוד הפייסבוק של אייל.
קמע – קבוצת מוזיקה עצמאית, חברת התקליטים קיימת כבר כעשור, יבואנית בלעדית של עשרות לייבלים עצמאיים, קטלוגים נחשבים כמו ACE ו MUSIC ON VINYL ומפיצה עשרות תקליטים ישראלים של אמנים עצמאיים.
עקבו אחרי עמוד הפייסבוק שלהם ואם משהו מעניין אתכם תוכלו להזמין דרכנו.